انیمه Kimetsu no Yaiba یا ترجمه فارسی شیطان کش» و ترجمه انگلیسی demon slayer»، یکی از جدیدترین انیمه‌هایی هست که منتشر شده. وقتی لیست انیمه‌های در حال انتشار رو می‌دیدم و به پوستر این انیمه بر می‌خوردم . از شخصیت اصلی و شیاطینی که تصاویرش منتشر شده بود حدس میزدم که اینم یه انیمه تکراری و خسته کننده هست اما شاید باورتون نشه که این انیمه چقدر عالی و در حد شاهکار روش کار شد و ساخته شد ولی چندتا نکته هست که در موردش جالبه که بدونین برای کسایی که مردد هستن ببینش یا نه:

۱. اوریجینال نبودن ولی اجرای عالی

اگه از اون دسته بیننده‌هایی باشین که انیمه‌های بزرگ و مشهور رو دیده باشین متوجه شباهت مفاهیم شیطان کش با انیمه‌هایی مثل Bleach .‌ و Tokyo ghoul و کمی one piece و انیمه‌های مشهور دیگه میشین که خود این موضوعات هم خیلی جای بحث دارن و جالب هستن و میشه برچسب تکراری بودن روی این انیمه گذاشت ولی جالب اینجاست که با این تکراری بودن بعضی مفاهیم . همون مفاهیم رو به صورت بسیار زیبا و عالی بازآفرینی کرد به شکلی که وقتی این انیمه رو می‌بینین دوس دارین دوباره ببینین و تشنه‌ی قسمت‌های بعدی باشین.

۲. طراحی کاراکترها

کاراکترها با چشم‌ها و دماغ‌های خاصی توی این انیمه طراحی شدن که به شکل عجیبی تو جذب بیننده کمک می‌کنن . رنگ چشمای هر کدوم از شخصیت‌ها . شکل مو . رنگ مو . و . همه و همه به صورت بسیار جذابی طراحی شدن .

۳. موسیقی

اگر از اون دسته‌ افرادی هستین که عاشق موزیک هستن باید بگم که موسیقی این انیمه واقعا شاهکاره . به شخصه وقتی که به قسمت ۱۹ انیمه رسیدم واقعا از ترکیب موزیک و صحنه‌ی مبارزه تانجیرو با شیطان درون جنگل به وجد اومدم .

۴. فروش

خب اولین و بزرگترین دلیلی که منو نسبت به دانلود و تماشای این انیمه ترغیب کرد . فروش فوق‌العاده‌ی شیطان کش بود. من از طرفداران و عاشقان انیمه one piece هستم . حالا عاشق دیوانه نه . اما به نظرم وان پیس یه شاهکار محضه . وقتی که اخبارش رو دنبال می‌کردم به این خبر برخوردم که مانگای شیطان کش» با فروش ۱۲ میلیونی خودش بعد مدتها وان پیس رو شکست داد و پرفروش‌ترین انیمه سال ۲۰۱۹ شد. همین موضوع منو ترغیب کرد که ببینم چی هست .

اطلاعات بیشتر:

https://en.wikipedia.org/wiki/Demon_Slayer:_Kimetsu_no_Yaiba

https://www.cbr.com/tag/kimetsu-no-yaiba/

معرفی انیمه آکادمی قهرمانی من + تصاویر

لیست تمامی قسمت‌های My Hero Academia فصل اول + عکس

چرا انیمه وان‌پیس - one piece رو باید دید؟

انیمه ,رو ,شیطان ,هست ,ولی ,طراحی ,این انیمه ,شیطان کش ,no yaiba ,kimetsu no ,به صورت

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

قران گنجینه اندوخته های روانشناسی من DigiComics خرید و فروش بیت کوین و ارزهای دیجیتال دورهمی مجله آموزشی یکتا منتظران سرور محصولات فینیش Finish این وبلاگ جهت معرفی انواع کاندوم می باشد