هر آنچه که می‌بینیم و می‌شنویم و حس می‌کنیم، بر ما تاثیر می‌گذارد. » . شاید منم همینطور شدم . الان که نگاه می‌کنم . چقدر که شبیه این خانومی که توی انیمه باغ کلمات» به تصویر کشیده شد . شدم . کسی که دیگه حس و حال هیچ کاریو نداره . دیگه نمی‌دونه چیکار کنه . اما یه روز . یه روز ممکنه خیلی چیزا تغییر کنه .

خب در مورد انیمه این که این انیمه برای سال 2013 هست و برای اوتاکوها قدیمیه اما من با این انیمه خاطره‌ها دارم و به نظرم انیمه‌ی کوتاه فوق‌العاده‌ای بود . درسته که خیلی هم کوتاه نیست و حدودا یک ساعت هست اما به نظرم باز هم کوتاهه . داستان از این قراره که یه زن میان‌سال و یه پسر دبیرستانی توی یه پارک به صورت اتفاقی با هم آشنا میشن و بین‌ اونا رابطه‌ای ایجاد میشه و این انیمه بیشتر داستان اون پسر دبیرستانی هست و رابطه‌ای که بین این دو نفر به وجود میاد .

انیمه خاطره‌ انگیز و زیبایی هست . لینک دانلود و زیرنویس هم با گوگل کردن در آوردم و براتون گذاشتم که راحت دانلود کنین .

دانلود انیمه با کیفیت 720P

دانلود زیرنویس هماهنگ

معرفی انیمه آکادمی قهرمانی من + تصاویر

لیست تمامی قسمت‌های My Hero Academia فصل اول + عکس

چرا انیمه وان‌پیس - one piece رو باید دید؟

انیمه ,یه ,دانلود ,هست ,هم ,خیلی ,این انیمه ,پسر دبیرستانی ,یه روز ,به نظرم ,هست و

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فعالیت های روزانه آموزشی کلاس 902 عموخشکبار رپ فارس جی اس ام ریپیر بهترین شرکتهای باربری تهران و ایران دانلود تقویم نجومی حسین جانقربانی(نجم السپهر) 99 دانلود رایگان نمونه سوالات نگهداری و پرورش کاکتوس کتابخانه شهید علم الهدی فولادشهر تشریفات عروسی سایت ترجمه99